Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha Fazla
Kullanım Şartları & Kişisel Verilerin Korunması

Hakkımızda

Enteresan Akademi olarak, tüm eğitim konularını farklı bir eğitim yaklaşımıyla ele alıyoruz. Eğitimlerimizle sonuç ve fayda odaklı hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Enteresan Akademi olarak, tüm eğitim konularını farklı bir eğitim yaklaşımıyla ele alıyoruz. Eğitimlerimiz ile, tüm ilgilenenler için sonuç ve fayda odaklı hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Enteresan Akademi'nin, şu an ana hedef konuları bilişim teknolojileri, pazarlama ve kişisel gelişimdir. Sürekli değişen yeni teknolojileri takip ediyor, pazarlama ve yazılım dünyasında yenilikçi çözümler yaratılmasına katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Uzmanlarımız ile doğru ve istediğiniz kadar bilgiyle, bireysel farkındalık yaratarak, hayallerinizin sınırlarını birlikte aşmak istiyoruz.

Amacımız heyecan vereni ve farklı olanı düşündürtmek, yaratılmasına katkı sağlamak. Teknik bilginin tek başına yeterli olmadığının farkındayız. Farklı ve faydalı olanı yaratmak, süreklilik gerektiren bir düşünce yaklaşımıdır. Tüm teknik eğitimlerimizin özünde bireysel farkındalığı ve yaratıcılığı destekleyici eğitim bölümleri yer almaktadır.

Enteresan Akademi ile ister hayallerinizi gerçekleştirmek için merak ettiğiniz konu başlıklarında eğitimler alın, ister kendi ekibinizi oluşturun veya iş birliği yaptığımız firma havuzumuzdan iş fırsatı yakalayın.